RIK Katowice: Ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Mały OKR właśnie ...Maciek laureatem konkursu recytatorskiego „Mały OKR” !

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Pyskowicach to niewątpliwie młodzi zdolni ludzie. Po raz kolejny udowodnili, że pomimo bardzo trudnej sytuacji związanej z ograniczeniami związanymi z COVID-19 i zdalną nauką, chcą i potrafią rozwijać swoje umiejętności i talenty.

Maciej Mazur – uczeń klasy 6a – został laureatem prestiżowego konkursu recytatorskiego „Mały OKR”, którego etap regionalny odbył się w Katowicach. Spośród kilkudziesięciu nagrań recytacji poezji i prozy właśnie wystąpienie Maćka zwróciło uwagę jurorów, za co nasz uczeń został uhonorowany miejscem na trzecim stopniu podium.

22 czerwca w stolicy Śląska szczęśliwy laureat odebrał nagrodę. 

Gratulujemy talentu i świetnego wyniku, i czekamy na następne sukcesy!