Serwis dyktanda.pl zaprasza na wakacyjną odsłonę konkursu „Wakacyjny Mistrz Ortografii”.  Jest o co walczyć, bo na zwycięzców oprócz mistrzowskich tytułów czekają bardzo atrakcyjne nagrody – m.in. konsola Xbox One X, hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, gry „Wiedźmin 3 Dziki Gon” i wiele innych. Konkurs jest skierowany zarówno do młodszych dzieci, jak i do młodzieży oraz dorosłych. Startujemy już 26 czerwca. Dołącz do zabawy i ucz się ortografii z przyjemnością również w wakacje!

Konkurs odbywać się będzie w pięciu kategoriach wiekowych, tak aby wszyscy mieli równe szanse na danym poziomie zaawansowania: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Zasady są proste - im więcej dyktand uczestnik poprawnie rozwiąże, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu i szansę zdobycia cennych nagród.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.dyktanda.pl. Konkurs potrwa od 26 czerwca do 7 września. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 września 2020 roku. Nagrodzonych zostanie 90 Wakacyjnych Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce. Ze względu na dużą liczbę nagród, o dokładnej zawartości paczek z nagrodami zadecyduje organizator.

Wszelkie pytania lub wątpliwości należy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 793730967.

 

 

 

  REGULAMIN KONKURSU