Zapraszamy do zabawy !!!

 

Redakcja Szkolnej gazetki „Kleksik” zaprasza do zabawy „CO Z NAS WYROSŁO” zabawa polega na dopasowaniu zdjęcia do nazwiska nauczyciela.

Dla osoby która wytypuje najwięcej prawidłowych odpowiedzi przewidziana jest słodka niespodzianka.

Odpowiedzi należy przynieść na kartce do biblioteki szkolnej do 18.06.2021.

 

Dla ułatwienie podajemy nazwiska nauczycieli których zdjęcia obejrzycie.

Ewa Uznańska, Beata Wyka,  Agnieszka Żebrowska-Paska, Jolanta Pryciak, Agata Bielak, Anita Kasperidus, Katarzyna Sydor, Beata Krasówka, Iwona Gizicka, Gabriela Bisz, Anna Rachwał, Zenobia Januszewska, Gabriela Bujara, Beata Mandrela-Kazanców, Katarzyna Pisanko, Łukasz Włóczyk, Janina Płonka, Anna Szmajnta,  Ewa Rak, Danuta Pilot, Marta Ruta, Joanna Dudek Agnieszka Skorupa

Miłej zabawy :)

 

 ZDJĘCIA