Dzień Kropki.

15 września świętowaliśmy Dzień Kropki.

Magia kropki działała wśród najmłodszych uczniów przez cały tydzień. Zaczęliśmy od przeczytania książki Petera Reynolsa „Kropka”. W czasie zajęć uczniowie wykonywali prace plastyczne metodą kropkową, bawili się chustą animacyjną, twisterem, rozwiązywali łamigłówki. Wszyscy obecni stworzyli zestaw talentów, gdzie umieścili na tablicy.  Dodatkową atrakcją było stworzenie kropkowej ścianki. Na tle której uczniowie mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Pamiętajmy w tym szczególnym dniu, że czasem wystarczy mały gest, by uczniowskie skrzydła rozpostarły się szeroko i pozwoliły na spełnienie marzeń oraz pokonywanie własnych słabości. W przyszłym roku też kropkujemy, bo kropka to nie koniec, ale początek…