Światowy Dzień Roweru.

3.06.22r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Roweru. Imprezę rozpoczął dzielnicowy Robert Bonk, który przeprowadził pogadankę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Klasy 3 rozwiązywały test wiedzy o ruchu drogowym, a następnie wzięły udział w praktycznym teście swoich umiejętności. Jak należy zachować się przy przejściu dla pieszych? kiedy możemy, a kiedy musimy się zatrzymać przy konkretnych znakach, jak zachować się w różnych sytuacjach drogowych. Najlepszych nagrodziliśmy dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Gminę Pyskowice. Dziękujemy za słodki poczęstunek ufundowany przez Piekarnia – Cukiernia „Marysia”, Szkole Podstawowej nr 4 w Pyskowicach dziękujemy za wypożyczenie znaków:) Nasi obserwatorzy śledźcie Pyskowicki Budżet Obywatelski i zadanie Miasteczko Ruchu Drogowego!