Wizyta architekta.

Czy istnieje biblia architekta, co może projektować architekt, jak wygląda projekt budowlany czym różni się praca architekta i urbanisty dowiedzieli się uczniowie w trakcie trwania Tygodnia Zawodów Budowlanych. 8 czerwca gościliśmy Panią architekt Aleksandrę Opielkę. Pani Ola opowiedziała o specyfikę rysunku architektonicznego. Uczniowie zobaczyli, jak wygląda projekt budynku i różnego rodzaju rzuty i trójwymiarowe projekty. Nasz gość opowiedział również jak wyglądała praca architekta dawniej i dziś. Najbardziej jednak wychowanków zainteresowało mierzenie powierzchni tradycyjne oraz laserowe. Poznali także inne akcesoria potrzebne architektowi do swojej pracy. Tydzień Zawodów Budowlanych obfituje w wyjścia i spotkania, które są źródłem cennych informacji dla uczniów. Serdecznie dziękujemy!