Dzień Misia.

🧸🧸25.11. Obchodzimy Dzień Misia Pluszowego. Nie tylko świetliczaki przyniosły dziś do szkoły swoich futrzanych przyjaciół🧸🧸Świętowaliśmy w klasach ale i w świetlicy, gdzie obejrzeliśmy film o historii pluszowego Misia, który ma już 120 lat! Wiemy, że pochodzi z USA ale i z Niemiec. Po obejrzeniu animacji, dzieci brały udział w kilku konkurencjach. Podzieleni na grupy odpowiadali na pytania dotyczące prawdziwych niedźwiedzi 🐻🐨, bajkowych postaci 🐼🐻‍❄️ i tych z pluszu🧸. Drugim zadaniem było odnalezienie kart pracy ukrytych w świetlicy, na których należało zakodować drogę niedźwiadka do miodu i odrysować jego lustrzane odbicie. Wszystkie aktywności były zwieńczeniem dwóch dni spędzonych z filmami poświęconymi mało znanemu w Polsce Misiowi Paddington🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🐻💼, którego dzieciaki pokochały za miłość do kanapek i zdolność wpadania w tarapaty 🥪😁.