Światowy Dzień Roweru.

Jak należy zachować się przy przejściu dla pieszych? kiedy możemy, a kiedy musimy się zatrzymać przy konkretnych znakach, jak zachować się w różnych sytuacjach drogowych?2.06.23r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Roweru.🚲🚲🚲Gościem specjalnym był dzielnicowy Robert Bonk , który przeprowadził pogadankę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.👮🚓🚨Następnie klasy 3 wzięły udział w praktycznym teście swoich umiejętności. Najlepszych nagrodziliśmy dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Pyskowice. Dziękujemy Piekarnia – Cukiernia „Marysia” za poczęstunek🥯🍩Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach za wypożyczenie znaków:)Starszym uczniom za pomoc w organizacji. Rodzicom za dostarczenie rowerów. W przyszłym roku spotykamy się w Miasteczku Ruchu Drogowego w naszej szkole.