Wyjście na komisariat policji.

Październik- miesiącem zawodów mundurowych. Z codzienną pracą funkcjonariuszy policji, obowiązkami służbowymi na poszczególnych stanowiskach i policyjnym wyposażeniem zapoznawali się uczniowie klasy I w ramach cyklu „Poznajemy zawody z bliska”. Policjant Robert Bonk przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Uczniowie mieli okazję poznać umundurowania i obowiązki poszczególnych policjantów: dzielnicowych, interwencyjnych, z drogówki. Następnie odpowiadali na pytania, zobaczyli w jaki sposób ściąga się odciski palców, mogli także wykonać pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie zwiedzili także policyjny radiowóz.Uczestnicy spotkania wyszli z komisariatu nie tylko z wiedzą o pracy policjantów, ale i z upominkami.Być może wśród naszych uczniów znajdą się tacy, którzy zwiążą swoje życie zawodowe ze służbą w Policji.