Spotkanie z klasą mundurową w ZSIMK.

6 października uczniowie klasy 2 uczestniczyli w spotkaniu z klasą 3 o profilu mundurowym w @Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach. Spotkanie zrealizowano w ramach cyklu „Poznajemy zawody z bliska”. Uczniowie zobaczyli pokaz musztry, następnie sami poznawać jej tajniki, uczyli się wydawać oraz wykonywać komendy. Spotkanie poprowadził sierż. sztabowy Sławomir Tokarz, któremu serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i ciekawe zajęcia. Zajęcia euforycznie przyjęli nasi uczniowie, szybko nawiązali kontakt ze starszymi kolegami. Być może wśród drugoklasistów będą kandydaci na żołnierzy, policjantów, strażaków, czy strażników więziennych? Serdecznie dziekujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w zorganizowaniu spotkania!