Powstaje płytka z legendami:)

Tydzień Legend w świetlicy szkolnej przyniósł uczniom klas 3 wspaniałą możliwość spróbowania swoich sił w roli dziennikarzy- prezenterów. Uczniowie opowiedzieli lokalne legendy o Nawiedzonym Młynie, Braciach Pisko, Złotej Kaczce, Beboku czy Białej Damie. Historie te zostały przedstawione przed kamerami i zarejestrowane przez naszą świetlicową Telewizję Legenda. Wszystko to dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.Co ciekawe ze wszystkich nagrań powstanie płyta ze zbiorem lokalnych legend.Płytki zostaną wysłane do naszych zaprzyjaźnionych szkół Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie @Szkoła Podstawowa nr 36 w Katowicach @Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie.

Cieszymy się, że nowy sprzęt pomaga nam w rozwijaniu kreatywnych działań.#LaboratoriaPrzyszlosci LaboratoriaPrzyszłości