Miejskie Konkursy z okazji Dnia Drzewa.

      W dniu 11 stycznia uczniowie naszej szkoły udali się do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Pyskowicach na  podsumowanie konkursów  zorganizowanych z okazji obchodów Dnia Drzewa.  Udział w konkursie fotograficznym  „Drzewa pośród nas”  oraz w konkursie informatycznym „Etiuda jesienna”  wzięło  26 ochotników z SP 5 im. Janusza Korczaka w Pyskowicach. Wyniki były dla nas bardzo przychylne. Okazało się, że nasi przyrodnicy potrafią obserwować  najbliższe otoczenie oraz ciekawie utrwalają jego piękno w obiektywie.

Wyniki były  następujące:

Miejsce I: Julia Opielka –  klasa 8a

Miejsce II: Olga Antoniewicz – klasa 4b 

Miejsce III: Alina Fojcik – klasa 5a 

Wyróżnienia: Zofia Maj -8d, Oliwier Kowalczyk – 8d, oraz Jan Cebula -8a

   Po wręczeniu nagród uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć w ciekawych warsztatach fotograficznych, prowadzonych przez pana Krzysztofa Kołodzieja, który przekazał wiele cennych wskazówek związanych tą dziedziną.

                                                                                     Zofia Maj  – uczestniczka konkursu.