8 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu 2022, którego głównym celem jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zapoznanie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa w sieci oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Co roku włączamy się w obchody DBI. Tym razem zapraszamy uczniów klas 1-3 naszej szkoły do udziału w międzyklasowym konkursie plastycznym.

„Bądź bezpieczny w Internecie”.

Konkurs polega na wykonaniu obrazkowego plakatu o zasadach bezpiecznego korzystania z sieci i komputera (technika dowolna).

Prace konkursowe składamy do nauczycieli informatyki i edukacji informatycznej w terminie do 28 lutego 2022 roku.