W sobotę 14.05. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Polskiej Niezapominajki🌸. Podczas festynu szkolnego sadzono kwiaty letnie i jesienne a także sosny i drzewa miododajne🌲🌳🌷🌹

Dużym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje sportowe dla najmłodszych na naszym basenie szkolnym 🏊‍♀️ i dla odrobinę starszych na boiskach⚽️🥇. Rozegrano mecz piłki nożnej oraz turniej ringo🥏. W obu rozgrywkach chętnie udział brali zarówno nasi uczniowie jak i rodzice👨‍👩‍👦 .Przy głównym wejściu do szkoły natomiast odbywały się gry i zabawy na dmuchańcach dla najmłodszych. Stacja Pyskowice oferowała gry planszowe, wykonywanie zmywalnych tatuaży, malowanie buziek oraz puszczanie ogromnych baniek 🎲🧩🎨. @Miejska Biblioteka Publiczna Filia przy ul.Traugutta obdarowywała chętnych książkami jedynie za szczery uśmiech 📚😊. Zainteresowaniem nie tylko wśród starszej młodzieży cieszyło się stoisko Zespołu Szkół im.Marii Konopnickiej, zwłaszcza pokazy klas mundurowych liceum. 👨🏻‍🎓👩‍🎓👩‍✈️👨‍✈️

Uczennice klasy 7 pod opieką nauczycieli poprowadziły pchli targ 🛍📚🪁🧸.

W przerwie między aktywnymi zabawami można było posilić się pysznymi domowymi ciastami upieczonymi przez naszych uczniów wraz z rodzicami; świetną kiełbasą z grilla oraz ulubioną watą cukrową 🧁🍰🥧☕🫖🌭.

W festynie udział wzięli Burmistrz Miasta Adam Wójcik oraz zastępca burmistrza Piotr Magda.

Sobotni festyn umożliwił nam zbiórkę funduszy na monitor interaktywny 🖥. Wszystkim pięknie dziękujemy za przybycie oraz wsparcie celu zbiórki 🙂