Czytanie, ruch, zabawa to fajna sprawa- piknik integracyjny z okazji Dnia Dziecka w SP5.

Moc atrakcji i zabawy towarzyszyła nam podczas konkurencji sportowych, czytelniczo plastycznych oraz literackich.  Klasa 4a zaprezentowała nam przedstawienie pt. Śnieżka- historia prawdziwa. Jednym   z elementów rywalizacji klasowych było również zdjęcie z drzewem.  Zespoły rywalizowały w wielu konkurencjach ostatecznie klasowe wyjście na lody otrzymały klasy 3b i 8b. Zwieńczeniem dnia były kiełbaski z grilla. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzięki którym, udało się sprawnie i w miłej atmosferze spędzić ten wesoły dzień. Dziękujemy również miłym gościom którzy, zechcieli w tym dniu bawić się z nami Pani Ilonie Surman Dyrektor MBP ,Pani Justynie Augustynowicz kierownik Filii nr 1 MBP, Panu Jackowi Klimali Dyrektorowi Zarządzającemu w Komsta stolarka aluminiowa, Panu radnemu i dzielnicowemu Robertowi Bonk. #komsta #Mbp