2czerwca 2022r. w Centrum Wystawienniczym w Pyskowicach została uroczyście otwarta wystawa z XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla wychowanków świetlic szkolnych „Bosa osa czy srebrne ryby- inspiracje twórczością Doroty Gellner”.

Konkurs organizowany był pod patronatem autorki, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Miasta Pyskowice, który funduje nagrody.

Uroczyste otwarcie zgromadziło przedstawicieli władz miasta, dyrekcję szkoły, nauczycieli, zainteresowane osoby, nagrodzonych i ich rodziców.

Po słowie wstępu została wręczona nagroda dla uczennicy Hanny Auguścik, która jako jedyna mieszka w pobliżu i mogła odebrać osobiście nagrodę.

Dziękuję serdecznie za możliwość organizowania konkursu, wsparcie finansowe ze strony miasta, nadanie mu prestiżu poprzez objęcie honorowego patronatu oraz możliwość eksponowania prac w @Centrum Wystawienniczym😉

Wystawę można zwiedzać do 30.06.22r.