Edoo - neutralne

Drodzy Rodzice,

pragniemy przypomnieć, że zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę ze Szkołą Językową Edoo, która ma kilkunastoletnie doświadczenie w nauce zdalnej. Oferuje bardzo atrakcyjną formę nauki w indywidualnie ustalanych terminach.

Na ofertę Edoo składają się kursy semestralne oraz miesięczne bez zobowiązań. Do niewątpliwych zalet naszego Partnera należy zaliczyć fakt, że uczeń może liczyć na zajęcia w indywidualnie wybranych godzinach z dedykowanym lektorem polskojęzycznym lub native speakerem. To doskonała forma cotygodniowej nauki polegająca na prowadzeniu swobodnej konwersacji oraz wsparcie w przygotowaniu do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych.

W związku z rozpoczęciem wspólnych działań Edoo przygotowało dla Państwa pociech możliwość uczestnictwa w darmowym kursie wakacyjnym pod hasłem Angielski na lata, który rozpocznie się wraz z początkiem lipca i potrwa do końca sierpnia. Będzie to nie tylko idealna okazja do zachowania ciągłości obcowania z językiem, ale także do przełamania barier językowych oraz szlifowania umiejętności konwersacyjnych!

angielski online dla dzieci