ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Na ten dzień z pewnością czekali wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Pyskowicach, ale także rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. I stało się!!!

O godzinie 9.00 uczniowie klas 1-3, a o godz. 10.00 klas 4-7 spotkali się na krótkiej uroczystości, podczas której pani dyrektor Jolanta Piecuch pogratulowała wszystkim uczniom otrzymania promocji do następnej klasy. Podkreśliła również, że dzięki wspólnemu wysiłkowi całej społeczności szkolnej udało się pokonać niemałe przeciwności związane z pandemią oraz wybuchem wojny u naszych wschodnich sąsiadów. Następnie wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy w kończącym się roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i odznaczyli się wzorowym zachowaniem.

Po części artystycznej, przygotowanej przez uczniów klas 7., wszyscy w doskonałych humorach udali się do swoich sal lekcyjnych, aby po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się z wychowawcami, którzy wręczyli swym wychowankom dowody ich wytężonej pracy, czyli świadectwa ukończenia nauki.

Mamy nadzieję, że pełni sił i nowej energii oraz w takich doskonałych humorach zobaczymy się we wrześniu. UDANEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU!!!