24 czerwca o godzinie 12.00 miało miejsce uroczyste pożegnanie klas ósmych. W tym uroczystym dniu udział wzięli nasi absolwenci, grono pedagogiczne oraz Dyrekcja, administracja i obsługa szkoły a także rodzice uczniów klas ósmych. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali uroczystą akademię, podczas której otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, ślubowali godnie reprezentować przekazane im wartości, przekazali sztandar kolegom i koleżankom z klasy siódmej, podziękowali wszystkim pracownikom szkoły. Uczniowie klas siódmych również pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki prezentując krótki występ. Rodzice zaś, otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania. Całą uroczystość zakończył wzruszający film przygotowany przez wychowawców klas ósmych ze wspomnieniami uczniów. Dziękujemy bardzo wszystkim za obecność w tym szczególnym dniu, a naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów na nowej ścieżce edukacyjnej.