Podsumowanie pracy w mijającym roku szkolnym, czyli „Sposób na lekturę …”  cz. 2

 Animacja poklatkowa na lekcji języka polskiego?

Tak!!! Z moimi zdolnymi uczniami klas czwartych udało się stworzyć cudowne prace. Animacja poklatkowa to czasochłonny, ale bardzo satysfakcjonujący sposób na podsumowanie omawiania lektury,  jest on wyzwaniem dla wytrwałych. Nie da się jej zrobić w ciągu godziny, wymaga skupienia, dokładności i odpowiedzialności.

Czy warto się tak trudzić? Jak najbardziej! Uczniowie potrafią zaskoczyć swoimi umiejętnościami i kreatywnością w przygotowywaniu tego typu filmów. Satysfakcja , która towarzyszy prezentacji swoich filmów klasie, jest bezcenna.

Jestem dumna z dzieł moich uczniów i wierzę , że w przyszłym roku szkolnym będziemy kontynuować stare i odkrywać nowe ciekawe sposoby na lekturę.