Za nami dwa miesiące wakacji. Pożegnaliśmy tonące w słońcu plaże, górskie ścieżki, wakacyjnych przyjaciół i 1 września, podobnie jak uczniowie w całej Polsce, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Chociaż wiemy, że czeka nas 10 miesięcy wytężonej pracy, staramy się z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wędrówka po krainie wiedzy może być fantastyczną przygodą, a spędzane w towarzystwie koleżanek i kolegów przerwy między lekcjami dostarczają niemniej wrażeń niż niejedna wakacyjna zabawa😊 Stąd pewnie szerokie uśmiechy goszczące na twarzach młodszych uczniów i wielka, choć głęboko skrywana, radość tych nieco starszych😉

Szczególnie uroczyście powitaliśmy pierwszoklasistów którzy, po złożeniu uroczystego ślubowania, zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów naszej szkoły. Obiecali, że będą uczyć się pilnie i mieć serca otwarte na innych ludzi. Trzymamy ich za słowo i życzymy samych piątek i szóstek. Zapewniamy, że na naszą pomoc zawsze możecie liczyć👐

Całej społeczności szkolnej życzymy spokojnego i pełnego sukcesów roku szkolnego 2022/2023!